Veľkoplošné zasklenia – bezhraničná voľnosť

Moderná architektúra skla vytvára nové vnímanie života. Steny zmiznú ako šibnutím čarovného prútika a spoja vnútorný priestor s okolitou prírodou. Internorm Vám ponúka okrem zdvižno-posuvných dvier a fixného zasklenia z plastuplast-hliníku a drevo-hliníku aj nadrozmerné zasklenia ako Panorama HX 300. 

Dokonalý výhľad

Trend súčasnej architektúry naďalej rozvíjať a v najvyššej kvalite realizovať, je našim najvyšším cieľom. Internorm preto vyvinul systémy okien, ktoré vytvárajú ľahkosť a veľkorysosť – aby ste si mohli podľa Vášho želania zrealizovať voľný koncept bývania. Ľahký chod Internorm – zdvižno-posuvných dvier a minimálny prah zvyšujú Váš komfort bývania.

Maximálna voľnosť

Veľké sklené plochy rozširujú obytný priestor nad reálne hranice a vytvárajú nové, neobmedzené vnímanie miestností. S bezrámovými oknami, fixnými zaskleniami, presklenými rohmi, priestrannými zdvižno-posuvnými dverami, Panorama-oknami a špeciálnymi riešeniami Vám ponúkame inovatívne riešenia pre modernú architektúru skla. Kombináciou týchto riešení je možné presadiť predstavy architektúry s maximálnou voľnosťou

Vysoká efektivita a bezpečnosť

Veľké plochy skla vnesú viac svetla do Vášho interiéru. Ale aj pri zamračenom počasí zabezpečí 3-sklo vynikajúcu tepelnú izoláciu. ESG sklá chránia pre poranením pri rozbití skla.

Pre veľké nápady

K splneniu špeciálnych prianí a požiadaviek architektov a stavebníkov ponúka Internorm vlastný výrobný koncept: STUDIO XL otvára úplne nové možnosti pri presadzovaní individuálnych architektonických riešení a veľkorysých dimenzií. V malých výrobných sériách sú zostavované nadrozmerné prvky v drevo-hliníku až do šírky 12m a 17m2 sklenej plochy – aj v kombinácii s drevo-hliníkovými zdvižno-posuvnými dverami HS 330.

Montáž XL-zdvižno-posuvných dvier

Zažili ste už dodávku a montáž našich XL-zdvižno-posuvných dvier? Uznávam, je to také malé predstavenie! Pozrite si naše Internorm-montážne viedeo!