Plast je skutočne zázračný materiál

Je cenovo výhodný, ľahký na údržbu, odolný, rezistentný voči vlhkosti a má nízku tepelnú vodivosť. Nie je divu, že tento materiál sa uplatňuje v najrôznejších oblastiach – ako aj pri výrobe okien.

Plastové okná produkujeme v mnohých tvaroch ako napríklad okná s polkruhovým alebo gotickým oblúkom ale taktiež pravouhlé alebo štvorcové okná, ako aj malé a veľké okná.  Plast je veľmi pevný materiál. Z toho dôvodu nemôže vplyv počasia plastovému oknu veľmi ublížiť, a tým je údržba plastového okna jednoduchá. Taktiež vlhkosť, ako napr. v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou, oknám vôbec nevadí.  Tepelná izolácia je vďaka nízkej tepelnej vodivosti vynikajúca. Dutiny v profiloch a izolácia ešte dodatočne zlepšuje vlastnosti plastových okien.

Plastové okná

Už desaťročia vyrábame plastové okná na mieru a neustále pracujeme na ich zlepšení. Permanentne vyvíjame nové technológie a inovatívne riešenia a vďaka našej vynaliezavosti sme sa stali popredným európskym výrobcom okien. V našich výrobných závodoch v Traune a Sarleinsbachu vyrábame plastové profily, ktoré potom ďalej spracovávame do Vašich vysnívaných okien. Tak Vám môžeme zaručiť krátke dodacie lehoty ako aj vysokú kvalitu 100% in Austria.

Ponúkame Vám množstvo modelov v rôznych dizajnových vyhotoveniach. Avšak jedno majú vyhotovenia – plastových okien spoločné: I-tec Zasklenie. Všetky Internorm plastové okná sú vybavené celoobvodovým lepením tabule skla s krídlom okna. Vďaka celoobvodovému fixácie lepením majú výrazne zlepšenú stabilitu, tepelnú a zvukovú izoláciu, ochranu voči vlámaniu a funkčnosť okna.

Typ oknaKF 510 – NOVÉ
KF 310
KF 320
KF 410
KF 520
Tepelná izolácia (v W/m2K)Uw do 0,63Uw do 0,69 Uw do 0,65 Uw do 0,62Uw do 0,63
Zvuková izolácia (v dB)34-4633-45 33-45 34-4533-46
Bezpečnosťdo RC2, RC3do RC1N, RC2 do RC1N, RC2 do RC1N, RC2do RC3, RC2
Prevedenie

Vnútorný pohľad

Klasické, biele plastové okná môžu byť zvnútra vyhotovené vo fólii s drevodekorom. Na výber máte množstvo rôznych okenných kľučiek. 

Vonkajší pohľad

Biele plastové okná pôsobia vždy ušlachtilo a elegantne. Vhodným použitím sa stávajú charakteristickým a dôležitým architektonickým prvkom domu resp. fasády.