Špeciálna časť nášho domova

Vstupný priestor poskytuje prvý dojem o majiteľovi domu – či uprednostňujete moderný dizajn alebo skôr klasickú eleganciu. Vchodové dvere významne prispievajú k vytvoreniu prvého dojmu, pretože môžu byť vyhotovené v rôznych farbách a prevedeniach. 

Hliníkové vchodové dvere ponúkajú nielen množstvo možností v dizajne a farbe, ale okrem toho sú tiež mimoriadne ľahké na údržbu a majú dlhú životnosť. 

Prehľad hliníkových dvier

Vyberte si z nášho sortimentu dvere podľa Vašich predstáv a rozhodnite sa pre vchodové dvere so sklenou výplňou alebo plným krídlom. 

Zobrazené dvere sú samozrejme iba malou ukážkou našej širokej palety možností. Využite náš Online-dizajnér dverí, aby ste si mohli navrhnúť vchodové dvere podľa Vašich predstáv.

GL – NOVÉ
HLINÍK

AT 540 | AT 530 | AT 520 | AT 500

DR – NOVÉ
drevo-hliník | HLINÍK

HT 410 | HT 400 | AT 540 | AT 530 | AT 520 | AT 500

DH – NOVÉ
drevo-hliník | HLINÍK

HT 410 | HT 400 | AT 540 | AT 530 | AT 520 | AT 500

FO
drevo-hliník | HLINÍK

HT 410 | HT 400 | AT 540 | AT 530 | AT 520 | AT 500

FD
drevo-hliník | HLINÍK

HT 410 | HT 400 | AT 540 | AT 530 | AT 520 | AT 500

FU
HLINÍK

AT 540 | AT 530 | AT 520 | AT 500

…a z mnohých ďalších dizajnov si vyberiete v našom online konfigurátore dverí



Také individuálne ako Vy

Každé vchodové dvere sú vyrobené na mieru a presne podľa Vašich požiadaviek. Vďaka rôznym farbám, madlám a sklám dodáte Vašim vchodovým dverám osobitý štýl. Bezrámové bočné svetlíky alebo lizény pôsobia obzvlášť vkusne. 

VYHOTOVENIE

VEDĽAJŠÍ SVETLÍK

Dvere s bočnýmí svetlíkmi vnesú do Vašich vnútorných priestorov nielen viac svetla, ale Váš vchod bude pôsobiť veľkolepejšie a prívetivejšie. 

VIAC O VCHODOVÝCH DVERÁCH S BOČNÝMI SVETLÍKMI 

LIZÉNY / DRÁŽKY

Jednoduché frézovanie drážok alebo nápadnejšie lizény z anuloxu alebo antikory – rozhodnete sa sami, ktoré vyhotovenie je pre Vás najvhodnejšie. 

VIAC O VCHODOVÝCH DVERÁCH S DRÁŽKAMI ALEBO LIZÉNAMI