Internorm | RIMIS Slovakia s.r.o.
RIMIS Slovakia s.r.o.
© Copyright RIMIS Slovakia s.r.o. 2012 | Mapa stránok
Design by: Michal Kopecký
- web stránky zdarma

TIENIACA TECHNIKA

Ochrana súkromia a ochrana pred slunkom doplní okno do funkčného celku. Vaše miestnosti budú v lete chladné, v zime budú dodatečne tepelne izolované a po celú dobu zvukovo izolované a chránené pred zvedavými pohľadmi a nevítanými hosťami.

Ponúkame rolety a okenice v rôznych modeloch a prevedeniach a s integrovanou ochranou proti hmyzu, ale i vnútorné žalúzie a vonkajšie žalúzie(rafstóty).
NÁPADY, KTORÉ ZATIENIA
Minirolety
Okrem miniroliet existujú ešte rolety pre novostavby, predsadené rolety a predsadené rolety pod omietku; a to tiež v dizajnérskej variante s oblou schránkou.
Rafstóry (vonkajšie žalúzie)
Vonkajšími žalúziami môžete nastaviteľnými lamelami individuálne regulovať teplo a slnečný svit; perfektne kombinovateľné sa systémy ochrany proti hmyzu.
Okenice
Okenice z hliníku sa dajú zostaviť podľa potreby (panely, ozdobné dielce atď.), sú k dispozícii s pevnými alebo prestaviteľnými, pohyblivými lamelami a so sieťou proti hmyzu.
KONEC S OTRAVNÝM HMYZOM!

S chytrými systémami ochrany proti hmyzu od Internormu sú nežiadúci hostia minulosťou. Systémy sa vyrábajú na mieru a prispôsobujú sa priamo podmienkam na stavbe. Môžu byť perfektne integrované do systému protislnečnej ochrany - okenice, rolety a rafstory.

Vyberte si z nasledujúceho programu:

- rolo siete proti hmyzu
- siete v otočnom ráme
- siete v upínacom ráme
- siete v posuvnom ráme

OCHRANA PROTI HMYZU

Rolo siete proti hmyzu
- montované priamo na okne alebo integrované do roletových schránok; rolovacím mechanizmom veľmi komfortné v obsluhe.
Síte v otočnom ráme
- pre okná a balkónové dvere denne častejšie otevárané, dajú sa jednoducho systémom megnetického uzavierania otvárať/zatvárať smerom von.
Siete v posuvnom ráme
- vhodné obzvlášť pre veľkoplošné elementy.