Internorm | RIMIS Slovakia s.r.o.
RIMIS Slovakia s.r.o.
© Copyright RIMIS Slovakia s.r.o. 2012 | Mapa stránok
Design by: Michal Kopecký
- web stránky zdarma

POHĽAD ZVONKU

Kladiete veľký dôraz na dobrú kvalitu života a na útulný, pokojný domov. Vytvorte s home soft dverami príjemnú, harmonická atmosféru bývania!

POHĽAD ZVNÚTRA

Oblé tvary home soft dverí splnia Vaše túžby po harmónii a útulnosti. home soft predstavuje dobrý životný štandard a vytvorí veľa priestoru na realizáciu pre Vaše tvorivé schopnosti.

INDIVIDUALIZÁCIA

home soft dvere optimálne zapadnú do architektúry Vášho domova a očaria oblými tvarmi v bytovej architektúre.Zdôraznite akcenty povrchom, priečkami a farbami!

Povrchy
home soft dvere sú zvonku vyrobené z vysokokvalitného hliníka odolného voči poveternostným vplyvom (prípadne fenolu pri HT 300) - v širokej palete farieb.  Zvnútra si môžete vybrať medzi hliníkom s dlhodobou životnosťou a prírodným drevom - v širokej palete farieb.

Farby
Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim home soft dverám. Medzi zobrazením na homepage a originálnymi výrobkami sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Pri niektorých okenných systémoch nie sú možné všetky farby. Váš [1st] window partner Vám rád poradí a ukáže originálne farebné vzorky.

Pánty dverí zvnútra
Sériovo sú použité tri výškovo nastaviteľné pánty dverí.

Antikorový sokel zvonku
Podľa želania si môžete vybrať antikorový sokel v rozličných výškach.