Internorm | RIMIS Slovakia s.r.o.
RIMIS Slovakia s.r.o.
© Copyright RIMIS Slovakia s.r.o. 2012 | Mapa stránok
Design by: Michal Kopecký
- web stránky zdarma

POHĽAD ZVONKU

Ako purista kladiete veľký dôraz na vysokú kvalitu života a ste orientovaný štýlovo. home pure dvere vyzdvihujú Váš aktívny životný štýl – uskutočnite svoje puristické požiadavky!

POHĽAD ZVNÚTRA

Priamočiare tvary home pure dverí uspokoja Vaše požiadavky na puristickú estetiku. home pure  predstavuje vysoký životný štandard a posilní Váš individuálny pocit zo života.

INDIVIDUALIZÁCIA

home pure dvere perfektne zapadnú do architektúry Vášho domova a presvedčia čistými štruktúrami bytovej architektúry. Zdôraznite akcenty povrchom a farbami!

Povrchy
home pure dvere sú zvonku vyrobené z vysokokvalitného hliníka odolného voči poveternostným vplyvom (prípadne fenolu pri HT 300) - v širokej palete farieb.  Zvnútra si môžete vybrať medzi hliníkom s dlhodobou životnosťou a prírodným drevom - v širokej palete farieb.

Farby
Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim home pure dverám. Medzi zobrazením na homepage a originálnymi výrobkami sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Pri niektorých modeloch dverí nie sú možné všetky farby. Váš [1st] window partner Vám rád poradí a ukáže originálne farebné vzorky.

Pánty dverí zvnútra
Sériovo sú použité tri výškovo nastaviteľné pánty dverí.

Antikorový sokel zvonku
Podľa želania si môžete vybrať antikorový sokel v rozličných výškach.