Internorm | RIMIS Slovakia s.r.o.
RIMIS Slovakia s.r.o.
© Copyright RIMIS Slovakia s.r.o. 2012 | Mapa stránok
Design by: Michal Kopecký
- web stránky zdarma

POHĽAD ZVONKU

Kladiete veľký dôraz na vysokú kvalitu života a na exkluzívny a elegantný štýl bývania. ambiente dvere sledujú reč tvarov od secesie a klasicizmu – od tradičných, klasických domov až po elegantné vidiecké sídla.

POHĽAD ZVNÚTRA

Klasické tvary ambiente dverí stvárnia exkluzívne, vkusné bývanie. Internorm ambiente dvere predstavujú vysoký životný štandard a ponúkajú rozmanité možnosti stvárnenia.

INDIVIDUALIZÁCIA

Ambiente dvere perfektne zapadnú do architektúry Vášho domova a očaria tradičnými tvarmi -zdôraznite akcenty povrchom, priečkami a farbami!

Povrchy
ambiente dvere sú zvonku vyrobené z vysokokvalitného hliníka odolného voči poveternostným vplyvom (prípadne fenolu pri HT 300). Zvnútra si môžete vybrať medzi hliníkom s dlhodobou životnosťou a prírodným drevom - v širokej palete farieb.

Farby
Tu nájdete ako odporúčanie výber farieb – hodiacich sa k Vašim ambiente dverám. Medzi zobrazením na homepage a originálnymi výrobkami sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Pri niektorých modeloch dverí nie sú možné všetky farby. Váš [1st] window partner Vám rád poradí a ukáže originálne farebné vzorky.

Pánty dverí zvnútra
Sériovo sú použité tri výškovo nastaviteľné pánty dverí.

Antikorový sokel zvonku
Podľa želania si môžete vybrať antikorový sokel v rozličných výškach. Alternatívou k vyhotoveniu s plochým antikorovým soklom je variant profilového dizajnu.